11 Temmuz 2019 Perşembe

HAKİKİ MUHABBET'İ CANLANDIRMAK

Selam dostlar,

Blog yılları sona erdi, benim de bloga uzun uzun yazmam için çok büyük bir olay gerekiyor; düğün, taç giyme  filan gibi. Diğer sosyal medya araçları daha hızlı ve pratik geliyor bana. Dolayısıyla senelerdir hayatımı anlattığım blogum da kuruyup kaldı. Bu yüzden son çare olarak instagram'da HAKİKİ MUHABBET blogunu başlattım, bir de orada deneyelim bakalım.

İşte ilk post:

https://www.instagram.com/p/Bzv0dv1h-5r/?igshid=ag7sifj117bg

Dilerseniz muhabbete oradan devam edelim, burası da duracak elbet. Ama Prens George'un kraliyet düğününe kadar 20 sene var en az, ne bileyim:)))

Xo xo8 yorum:

 1. Valla biz hala yazıyoruz Judy'cim hanımcım, şuradaki uzun muhabbetleri özleriz biz. Ne o kısacık kısacık instagramda, yaz ki elin çalışsın, Megan seni çok kötü etkiledi çok :)))))))

  YanıtlaSil
 2. Kıymet dolu yorumlarınızı beklemekteyiz.

  YanıtlaSil
 3. Halbuki ben sizi yeni keşfetmiştim :-( Neyse eski yazılarınızdan okurum ara ara :-)

  YanıtlaSil
 4. If you are looking for luxurious Handbags bearing designer labels, Vitapress.By is the destination to visit. It is a website where you will find genuine leather Christian Doir Handbags of luxury handbags from famed brands like Balenciaga, Celine, Dior,Hermes handbags, Fendi and Saint Laurent among others. And the sale price and high quality has won a great reputation all over the world.Also ,The Rolex Watches It offers free shipping for all orders and countries.

  YanıtlaSil
 5. İnstagramda fotograflara bakmayı seviyorum ,altındaki yazıları okuyasım gelmiyor:(

  YanıtlaSil
 6. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

  YanıtlaSil

Yaz ki muhabbet olsun.