21 Ekim 2014 Salı

Kate Alert : Şükür Kavuşturana

Kate'i serbest bırak, döner gelirse bloga yazısını ekleyebilirsin demiş atalarımız:)  İkinci çocuğuna hamile olduğu için midesi bulanan Cambridge Düşesi Catherine, aylardır burnunu bacadan çıkartmıyordu. Nihayet bugün insan içine çıktı da biraz kraliyet haberi okuyabildik.

Singapur devlet başkanı Kraliçe'yi ziyarete gelmiş. Kraliçe de William ile Kate'e görev vermiş, bunlar devlet başkanı ile karısını otelde karşılayıp Kraliçe'nin resmi törenine getirdiler. Törende Kraliçe bir kere daha hoş geldiniz deyip bunları o canım atlı arabalara bindirdi ve saraya götürdü. Bana sorarsanız saçma sapan bir iş, niye iki kere hoş geldin diyorlar bilemedim, demek ki adetleri böyle.

Singapur Devlet Başkanını otelinden alma görevinde, Cambridge Düşesi, Alexander McQueen modaevinden bir ceket elbise giymişti. Saçını cici bir atkuyruğu ile toplayan Katecik, çok şık bir de şapka takmıştı.
@ Daily Mail
@ Daily Mail


Kensington Sarayı'ndan dün yapılan resmi açıklamada, Kate'in 3 aylık hamile olduğu ve Nisan ayında ikinci bebesini doğuracağı teyid edilmişti. Bebeğin cinsiyetini doğana kadar öğrenemeyeceğiz biliyorsunuz. Anladığımız üzere Kate'in henüz karnı da çıkmamış.


Bu gece ise Kraliçe, Buckingham Sarayında muhteşem bir resmi yemek veriyordu. Kraliyet ailesi ile misafirler, elmasları, tiaraları kuşanıp, ben zenginim diyenleri yerin dibine sokacak bir debdebe ve şatafat içerisinde ziyafet yemeği yiyeceklerdi. Kate ise bu yemeğe katılmamıştı çünkü Ulusal Portreler Galerisinde özel bir törende boy gösterecekti.


Ben de twitter'ın başına oturmuş, İngiliz gazeteci kardeşlerimle bu anı bekliyordum. Acaba Kate ne giyecekti, yeni bir elbise görebilecek miydik? Eteği uzun, yakası açık mı olacaktı? Mavi mi stah mı tercih edecekti derken...

Nihayet, aylar sonra, Düşes Kate muhteşem bir Jenny Packham elbisenin içerisinde kuğu gibi süzülerek Londra semalarını aydınlattı benim canımdan çok sevdiğim izleyenlerim! (Aaahahahahah ay kendi yazdığıma güldüm şu an))))


@ Daily Mail


@ Hello


@ Hello


Ayyy bu gerçek miydi? Kate insan mıydı? Ben balkabağı mıydım??? Renee Zellweger'ın sıfatına ne olmuştu? Elalemin haber sitesinden fotoğraf kullandığım için blogumu öttürürler miydi? Ay nasıl bi adamlardınız siz anam???


Yaa, işte böyle dostlar! Gecenin dibinde twitter'ın başında royal muhabirliği yapmayı çok özlemişim. Amal değil bana havamı bulmam için royal haberleri gerek! Kate'in dönüşü, belki de biraz bu yüzden muhteşem geldi bana!


Beğendiniz mi ?


xo xo
4 yorum:

 1. Güzel kadın yaaa! Bacaklarına bayılıyorum :) Yorum giderek amacından kayıp sapıkça yollara girmeden susuyorum. Hamile olduğunu da senin sayende öğrendim ve bana ne oluyorsa sevindim :P ve ayrıca Kate yazıların yüzünden kendimi paçoz bir ev kadını gibi hissettirdiğin içinde ayrıca teşekkür ederim!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahahah :))) Yaa hamileymiş bakalım, bu sefer kız olsa da yeni bi prensese kavuşsak:)))

   Sil
 2. o kareli kaban mı ceket mi her neyse onu sevmedim ama elbise süper! hatun da güzel

  YanıtlaSil
 3. O karelerin hep bi manası varmış ama bilemedim neymiş bu kıyafetin manası:)))

  YanıtlaSil

Yaz ki muhabbet olsun.