23 Eylül 2012 Pazar

Kate'in Uzakdoğu Günlüğü - 4 (Tuvalu)

Prens William ile Kate çoktan uzakdoğu gezilerini tamamlayıp minik bir veliaht yapmak için evlerine döndüler.  Gezinin son kısmı en eğlenceli kısmı idi. Dolayısıyla Kate'in elbiseleri de hafif ve renkli kıyafetlerden oluşmakta idi.

Kate'i en son Solomon adalarına gelip kraliçeler gibi karşılandığı şapkalı kıyafeti ile görmüştük. Solomon adalarında Prens ve eşi yerel halkla kaynaştılar, birbirinden eğlenceli aktivitelere katıldılar. Kabile köylerini gezdiler. Kate bugün için parlak sarı cici bir Jaeger elbise seçmiş idi.

Elbisenin rengine bayılmakla birlikte, pileli eteği beni yarım dünya göstereceğinden dolayı giyebileceğim bir model değildi dostlar.

Günün devamında Kate kocasıyla Marau'ya oradan da egzotik cennet adalardan birine geçti, burada başbaşa yemek yemişler, şnorkelle dalış yapmışlar. Bu gezi için Kate'in giydiği lacivert Mulberry elbise nefisti:


Turun sonunda, yeryüzünün en minicik ülkelerinden, Britanya'ya bağlı Tuvalu'ya geçti gezenti çiftimiz. Bu ada deniz seviyesinden sadece 5 metre yükseklikte imiş ve yeryüzü ısısı 1 derece daha artarsa sular altında kalacakmış.

Tuvalu'ya gelirken Kate yerel bir terzinin diktiği sarı elbisesi ile pek hoştu. O feci kollarını söktün mü, elbise tam benlik:

Kate Solomon Adalarından yolcu ediliyor

Tuvalu adasında karşılama

Kate : Şekerim, kıyafetleri ne fena diğğ miğğ?

Kate ile William yine yerlilerle kaynaşıp okul gezdiler.Eğer sulara gömülmez de hayatta kalırsa bir gün hükümdarı olacakları adayı yakından tanıdılar.William cevizi kırdı!

Gece ise geleneksel ziyafete katılıp, hasır eteklerini giyerek çılgınlar gibi dansettiler. Bütün skandalları unutup gezilerine muhteşem bir final yapmış oldular:

Ooohhhh yandannn Halimem yandannn

Bu muhteşem videoyu izleyerek Kate yazı dizimize bir son verelim. Söyleyin bakalım, en çok hangi elbiseyi beğendiniz?Fotoğraflar : Daily MailEvening StandardMirrorThe Telegraph

xo xo

11 yorum:

 1. İlk resimdeki sarı elbise favorim ama saç olarak Tuvalu gezisindeki toplu saçını beğendim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de William'ın keltoş kafasına çiçeklerden taç takmalarına bayıldım:))) danslarına da çok güldüm, çok süper dans etmişler:)

   Sil
 2. nemden midir nedir katein saçlar kabarmış ilk defa :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet evet kate de bizim gibi tülermişti, şükürler olsun:))

   Sil
 3. kesinlikle ilk sıradaki sarı elbise favorim , ama şu kate her fotoğrafta o yüzüğü gözüme gözüme sokuyor gibi geliyor:)) benim yüzüğüm kesinlikle daha büyük olacak :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. On sene bekledi, waity lakabını kazandı, artık yüzüğü göstermesin de ne yapsın, her fotoğrafta yüzüklü ek önde:)))

   Sil
 4. son resimlerdeki folklorik desenli elbise çok hoşmuş bence. ben biraz fazla köylüyüm galiba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tropik adada folk elbise enteresan bir seçimdi ama kate yakıştırmış diye düşünüyorum:)

   Sil
 5. prensin yaka bagri acik hali nuri alsoyu animsatti bir miktar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Minik kıllarını gösteriyordu prens. Zavallı, kafasına çıkacağına göğsünde çıkmış:)))

   Sil
 6. prensin yaka bagri acik hali nuri alsoyu animsatti bir miktar...

  YanıtlaSil

Yaz ki muhabbet olsun.