9 Aralık 2015 Çarşamba

Kate Alert : Kate Saçını Kestirdi!

Epeydir Kate alert yapmamıştım dostlar, halbuki favori düşesimiz epey yoğun idi son aylarda!

Dün gece Kate, Buckingham Sarayında Kraliçe 2.Elizabeth'in verdiği özel bir resepsiyona katıldı. Özel olunca şölen sofrasından fotoğraf vermiyorlar. O yüzden Kate'i sadece arabasında görebildik fakat ilk yayınlanan fotoğraf ile ortalıkta yaygara koptu. Dün gece Kate, Galler Prensesi Diana ile özdeşleşmiş olan Cambridge Lover's Knot Tiarasını takmıştı dostlar!


Catherine, Cambridge Düşesi


Kraliçe Elizabeth'in nenesine ait olan bu antika tacı, Elizabeth düğün hediyesi olarak takmıştı Diana'ya... Ancak resmi bir hediye olduğundan, Charles'tan boşandıktan sonra hazineye iade etmek zorunda kalmıştı Diana tiarayı. Diana öldüğünden beridir de tiaracık gün yüzü görmemişti. Ta ki dün gece Kate'in başını süsleyene kadar. Açıkçası çok şaşırdım, ben Kate kendisi Galler Prensesi olana kadar takmaz diye düşünmüştüm. Ohhh afferim kız! William taktırmış da olabilir tabii, bilemedim.


Diana, Galler Prensesi 


Bugün de gelecekte bir gün kral olacak çirkin kocası ile bir hayır işi organizasyonuna katıldı Düşes Kate. Bir kez daha yaygara koptu dostlar, bizimki bu sefer de göğsüne inen lüle lüle kezban saçlarını omuz hizasında kestirmişti! Çok beğendim!Yaptıkları hayır işi de enteresandı, telefondan bağış mı topladılar ne ettiler anlamadım. Don paça çalışan elemanların olayı neydi, bu kadına bu eziyeti neden yapıyorsunuz?Beğendiniz mi bu yeni saçı?

xo xo

7 yorum:

 1. Böyle hanım hanımcık modellere sokulan, kalın telli ve bakımlı saçlara şahsi gıcıklığım bulunduğu için: cıks!
  Beğenmedim! :)))

  YanıtlaSil
 2. orta saçı sevmiyorum ya kısa ya uzun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kökü onda gene uzar. yaz bitti. kırıkları, sağlıksız saçları düzeltmek için kesmiştir:))))))
   Çenebaz

   Sil
  2. Acaba ağlamış mıdır saçı kesilince? :)

   Sil
 3. ben çok beğendimm:) yalnız arabada o profil duruşu tam bir prenses değil de nedir <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. vallahi pilemses olmak için doğmuş, çok zarif :)

   Sil

Yaz ki muhabbet olsun.