19 Nisan 2006 Çarşamba

Çizgi film sayfası yenilendi

Artık ÇOCUKLUĞUMUZUN ÇİZGİ FİLMLERİ sayfasında her çizgi için yorum yapabilirsiniz

http://anime.realfiesta.com

1 yorum:

 1. bu sayfa bana çok iyi hatırladığım çocukluk günlerimi hatırlattı.çoğu çizgi filme yorum yazdım.Ama ben birkaç tane çizgi film adı soracağım.
  BU ÇİZGİ FİLMLERİ HATIRLAYANLAR BANA ANLATSIN.
  1. si :Karmen Sandiago hangi cehennemde? diye başlayan ve sanırım atv de izlediğim bir çizgi film vardı.Ne oldu ona? unutuldu gitti heralde.Hatırlayan varsa anlatsın bana.
  2. si:trt de yayınlanan çok eski bir çizgi filmi hatırlıyorum.adı Hızlı Yarışçı Suçlu Peşinde idi.On on beş tane araba yarışırdı.kemıl tropi gibi bişeydi bu.Filmin kahramanı çok iyi biriydi ama bazı kötü yarışçılar onu sıkıştırırdı.hatta bir bölümde köprüden geçmek için kibrit çöpü çekmişlerdi ve bizimkine en kısa çöp çıkmıştı.arabasının ayrıca özel bir turbo su ve havaya uçmak için alt kısmında yere uzayan bir mekanizması vardı.
  3. sü : bir tane adam vardı.üzerine sıcak bişey dökülünce kırmızı bir spor arabaya dönüşüyordu.sanırım kanal d'de gösteriliyordu.Maceradan maceraya koşar arkadaşlarına yardım ederdi.arabaya dönüşünce arkadaşları nereye gitti bu çocuk diye onu arar dururdu.ama o bu zaman zarfı içinde işi bitirir ve kötüleri durdururdu.

  YanıtlaSil

Yaz ki muhabbet olsun.