28 Şubat 2011 Pazartesi

Nicole Kidman 2011 Oscars Red Carpet

Nicole Kidman senenin en büyük kırmızı halı olayında Dior seçimiyle ilk bakışta şaşırtsa da son tahlilde biz sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı dostlar.

Suratına Bülent Ersoy gibi cenin mi enjekte ettirmiş ne yapmışsa bence çok güzel görünüyor. Yalnız o her daim gözüne giren model saçı ben sevmem, ayakkabı seçimi de değişik olmuş.

Bakıyoruz :


Nicole'ün saçının, kolyesinin ve elbisesinin arkası da şöyle görünüyor, maşallah :


beğendik mi?

xo xo

11 yorum:

 1. hehe güzel olmuş hatun evet. ama bi önceki daha güzeldi elbise olaraktan yani. gwyneth patlrow da kambur dursaymış :P

  YanıtlaSil
 2. etek dikişleri hep potluk yapmış sanki , öf grammy'de çok şahaneydi evet bu biraz yatak örtüsüne benzemiş:) ama törende sahne üzerinde nasıl durmuştu onu da izleyeyim öyle yorum yaparım tekrar:)))

  YanıtlaSil
 3. Hamile diyorum inanmıyorsunuz:) Suratına hamile güzelliği gelmiş işte ayol!

  YanıtlaSil
 4. Ya Judy kadın güzel-ama soğuk-tamam da elbiseyi hiç sevmedim. Sünnet yorganı gibi. Bunlara giysi seçenleri bir kursa tabii tutmalı, N.ur Yer.litaş dikmiş gibi elbiseyi:)) Yahu o paralar bizde olsa emin ol bunlardan şık giyiniriz:)))

  YanıtlaSil
 5. enne : aahahahah ama neresinde çocuk o zaman poposunda mı taşıyor, bir spagetti sapı kadar sıpsıska görünüyor canım:)))))))))))))

  Leylak Dalı : ekşi sözlük'te biri nicole kidman'ın elbisesi olgunlaşma'da dikilmiş diye yazmış, sabahtan beri ona gülüyorum:))))
  o değil de o kolyenin bir tek taşı bizim olsa hayatımız kurtulurdu be:))

  YanıtlaSil
 6. Bence çok kötü bir seçim. Ten rengi bu kadar beyaz birinin ısrarla beyaz giymesi ne kadar doğru bilmiyorum. Olgunlaşma lafına bayıldım, kesinlikle lüzumsuz ayrıntılarla dolu bir kıyafet olmuş. Bu arada gwyneth patlrow da anoreksik çıkmış, sapsarılık veya bemyazlık çiğ duruyor bence.

  YanıtlaSil
 7. hiç sevmedim desem. hani şimdi modaya perdecilerin vitrinlerinde osmanlı perdeleri öyle olmuş :)))

  YanıtlaSil
 8. Margot : evet renkli giymeliymiş kesinlike, ispatı az sonra göndereceğim post'ta:))

  Mia : grammy'de beğendik ya hemen geri dönüş yaptı:(

  küfkedisi : hayalkırıklığımız çok büyük bacım:)

  YanıtlaSil
 9. bende gerdanlığa bittim vallah

  YanıtlaSil
 10. thalassapolis : off evet ya gerdanlık tam benim gerdaaanıma yaraşır bi parça :)))

  YanıtlaSil

Yaz ki muhabbet olsun.