12 Kasım 2009 Perşembe

Nicole Kidman 2009 Country Music Awards Red Carpet

Amanın , işte Nicole Kidman geçen gece kocacığı ile katıldığı Country müzik ödülleri gecesinde :

(Dün gece tv'de Nicole'un eski kocası Tom Cruise ile oynadığı Far and Away isimli film var idi dostlar. O gencecik halinin güzelliği inanılır gibi değildi, o halini görünce tipinin epey değiştiğini anlıyoruz, neyse...)


6 yorum:

 1. Ulan bu kadar olur. laptop odadaydı filmi gördüm sana bakmaya geldim msn e haber veriyim diye sen de görmüşsün :)) Bu arada kesinlikle şimdi daha güzel Nicole.

  YanıtlaSil
 2. görmez miyim, bilgisayarı kapadım , oturup filmi seyrettim. eskiden de izlemiştim ama şimdi daha hoşuma gitti, güzel filmmiş. özellikle o sondaki öncülerin toprak yarışı harika... bir de tom cruise ' un gençliği gelse şimdi edward cullen'in eline verir diye düşündüm, sadece biraz kısa:)))

  YanıtlaSil
 3. Olmadı! En güzel kadın Bülent Ersoy :) Neden derseniz, kadın yaşlanmıyor hatta yaşlanamıyor ayol hala ay parçası gibi :D Oysa bu Nicole, bütün glossy magazinlerde ninem gibi resimleriyle sayfaları süslüyor beeea :D Ayrıca bu Nicole'ün göğüs silikonları çok kötü yerleştirilmiş :) İmplantların kenarlarını görüyorum resimlerde.

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. İki kez mouse'un üzerine basınca iki kez aynı yazı çıktığı için birini sildim heee yanlış anlaşılmasın bebeklerim :)

  YanıtlaSil
 6. ya ben de üzülüyorum, parası da var, neden ucuz doktorlara gidiyor acaba ? halbuki bence kendisi kadınların ferrarisi idi, tabii seni tanıyana kadar hadsiz başkanım :)

  YanıtlaSil

Yaz ki muhabbet olsun.